Rezervační systém Šilheřovice
Rezervační systém Šilheřovice
Rezervační systém Šilheřovice

Jak rezervovat

1. krok: Nejprve je nutné vybrat si místo rezervace. Máte na výběr dvě možnosti. Tělocvičnu nebo Víceúčelové hřiště.  Výběr místa rezervace provedete kliknutím na obrázek představující místo rezervace viz. obrázek č.1 - místo rezervace níže.

Na výběr místa rezervace se dostanete buď z horního menu - rezervace nebo z titulní strany.

2. krok: Po vybrání místa rezervace se dotanete k výběru termínu a hodiny rezervace. Datum volíte pomocí kalendáře v levé části obrazovky. Zde si zakliknete datum, kdy si přejete rezervaci. Rezervace je možná minimálně 1 den dopředu (čili není možné rezervovat aktuální den) viz. obrázek č.2 - kalendář.

Hodinu rezervace zaklikáváte na časové ose. Čas je možné zaklikávat pouze po hodinách. Po zakliknutí času na časové ose se zobrazí zelený čtvereček, který představuje Vámi vybraný čas. Zároveň se pod časovou osou zobrazí přehledná tabulka s Vámi vybranými rezervacemi, místem rezervace a cenou za rezervaci.

 

Pro objednání rezervace je nutné kliknout na tlačítko "Rezervovat". Dostanete se tím do 3 kroku.

3. krok: Zde je nutné vybrat způsob platby. Příslušnou platbu vyberete kliknutím na puntík vedle názvu platby. Poté klinknete na tlačítko rezervovat, díky čemuž se dostanete do 4. posledního kroku.

4. krok: Obsahuje souhrn veškerých informací o rezervaci jako je datum a čas rezervace, vybraný sport, způsob platby. Zadáte svůj email a heslo a potvrzením tlačítka PŘIHLÁSIT se otevře tabulka k vyplnění  Vašich kontaktní údajů. Po stisknutí tlačítka závazně rezervovat rezervaci dokončíte a na Váš email, který jste uvedli v registraci, dostanete informace o Vaší rezervaci.